Tarptautinis krovinių pervežimas

Daugiau nei 20 metų teikiame krovinių transportavimo paslaugas. Pagrindinė veiklos sritis – tarptautinis krovinių gabenimas. Mūsų pervežimo paslaugų kryptys apima visas Vakarų Europos šalis, todėl čia galime pasiūlyti optimalias kainas, greitas ir lanksčias krovinių pervežimo sąlygas. Per savo veiklos dešimtmečius išplėtėme krovinių transportavimo tinklą, atnaujinome automobilių parką ir suformavome patikimų profesionalų komandą, kad galėtume Jums pasiūlyti aukščiausios kokybės paslaugas, atitinkančias individualius kliento poreikius.

Stiprėjant šalių tarpusavio bendradarbiavimui ir augant verslo sektoriui, tarptautiniai krovinių pervežimai įgavo pagreitį ir pradėjo reikalauti kur kas daugiau dėmesio. Šiandien transportavimo paslaugos aktualios tiek individualiam vartotojui, tiek verslo rinkai. Gabename įvairios paskirties pilnus ir dalinius krovinius, nuolatos plečiame savo pervežimų tinklą, kuris šiuo metu apima visą Vakarų Europą. Su kiekvienu klientu dirbame individualiai, kad galėtume pasiūlyti Jūsų verslo tikslus atitinkančius transportavimo sprendimus.


Privalumai:

  • Lankstūs transportavimo sprendimai. Tarptautinis krovinių pervežimo sektorius reikalauja individualių sprendimų, orientuotų į konkrečius verslo ar fizinio asmens poreikius. Mūsų paslaugos neapsiriboja viena šalimi ar griežtais transportavimo reikalavimais, todėl, pasitelkdami modernias, šiuolaikiškas, saugias ir techniškai tvarkingas transporto priemones, galime vienu metu pervežti skirtingos paskirties, svorio ir matmenų krovinius visoje Vakarų Europoje.
  • Saugumas. Galime užtikrinti krovinio saugumą. Gabenami kroviniai yra specialiai paruošiami transportavimui, kad kelionės metu būtų apsaugoti nuo pažeidimų. Dirbame su standartiniais ir nestandartiniais, specifinės paskirties kroviniais, užtikrindami maksimalią apsaugą nuo nelaimingų atsitikimų.
  • Patikimumas ir stabilumas. Esame sparčiai besivystanti bendrovė, visą savo dėmesį sutelkianti klientų poreikių realizacijai. Tvirtai laikomės duotų pažadų ir atsakingai vykdome savo įsipareigojimus. Patikimą ir stabilų įmonės darbą patvirtina ir mums suteikti apdovanojimai: „Gazelė 2016“, „Stipriausi Lietuvoje“ (2013–2017), Rekvizitai.lt TOP įmonė 2017.